Nurkowanie w maju na Chorwacji

Chorwacja jest bardzo dobrze znana Polakom, którzy co roku jadą tam na wakacje. Można jechać nie tylko żeby plażować, ale również żeby nurkować. Nurkowanie w tym wyjawionym miejscu daje niesamowite atrakcje i zobaczymy super widoki.

Weekend majowy to dobra pora żeby pojechać na Chorwacje i sprawdzić podwodny świat. Nie ma jeszcze wielu turystów, a woda jest ciepła i czysta. Safari będzie się odbywało z łodzi. To oznacza, że cały czas będziemy bardzo blisko wody, co oznacza, że można będzie bardzo często pod wodę schodzić.

Safari w Chorwacji

Tygodniowe safari wokół Parku Narodowego Kornati to będzie coś, co na pewno spodoba się nawet najbardziej wymagającym nurkom. Przez ten czas będziemy bardzo często schodzić pod wodę, bo aż 12 razy, co oznacza, że zobaczymy nawet kilkukrotnie więcej ciekawych miejsc niż gdybyśmy pojechali na zwykły wyjazd. Przez siedem dni przewidziane jest aż trzynaście zejść pod wodę. To bardzo dużo, dlatego warto się na taką wyprawę zapisać. W cenie mamy wliczone pełne wyżywienie, czyli niczego nie musimy zabierać ze sobą. Mamy również kawę, wodę czy herbatę. Bezpieczeństwa osób nurkujących pilnuje polskojęzyczny instruktor nurkowania. Możemy również liczyć na to, że razem z nami pod wodą będzie przewodnik, który pokieruje nas we właściwie miejsca. Kabiny, w których będziemy spać przeznaczone są dla dwóch osób i posiadają klimatyzacje. Na pokład można wnieść własny alkohol i tutaj również ta dodatkowa oplata została uiszczona. Oczywiście w cenie mamy również wliczone opłaty portowe i taksę klimatyczną.

Musimy oczywiście do kosztów doliczyć dojazd na miejsce. Najtaniej wychodzi zebranie kilkuosobowej grupy osób i wyjazd samochodem. Na wyprawę w przyszłym roku można się zapisywać już teraz na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/wyprawa-safari-nurkowe-weekend-majowy-chorwacji/. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych jest naprawdę bardzo dużo. Te osoby, które będą pierwsze mają szanse na wyjazd do Chorwacji w maju.